• kfc logo kfc logo
  • KFC VR30+1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • KFC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1KFC VR30+11816021042975
    2Wartburgia asv VR30+1181224634023
    3Wartburgia asv VR30+2181215943460
    4ZSGOWMS VR30+1181044734033
    5Assendelft VR30+1181116573423
    6FC Aalsmeer VR30+11862103756-19
    7KFC VR30+2185493151-20
    8DRC VR30+11851123693-57
    9Swift VR30+11831143487-53
    10Buitenveldert sc. VR30+11820162287-65
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.KFC O19-2 - SV Diemen O19-12 - 2
    7 okt.KFC JO16-1 - Kolping Boys JO16-15 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.