• kfc logo kfc logo
  • KFC VR30+1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • KFC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amerongen, Linda vanTeamspeler
    Bebelaar, EvelineTeamspeler
    Boer, Ada deTeamspeler
    Burgzorg, CandyTeamspeler
    Geugjes, SelmaTeamspeler
    Huitema, IlvaTeamspeler
    Jacques-Beentje, ChantalTeamspeler
    Jong, Anneke deTeamspeler
    Klaaijsen, LisetteTeamspeler
    Lint, Jose vanTeamspeler
    Meijns, MarjoleinTeamspeler
    Peijnenburg, BrigitteTeamspeler
    Petersen, Marlous vanTeamspeler
    Sanders, JudithTeamspeler
    Scheerman, KimTeamspeler
    Tijsterman, TonnieTeamspeler
    Volgers-stam, AnuschkaTeamspeler
    Woud, KellyTeamspeler
    Yong, NathalieTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kat, HenkOverige stafTeammanager
    Krokke, KoOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 14:30Wartburgia asv VR30+1 - KFC VR30+1Sportpark Drieburg
    29 mei 19:30Wartburgia asv VR30+2 - KFC VR30+1Sportpark Drieburg
    1 jun. 16:30KFC VR30+1 - Buitenveldert sc. VR30+1Sportpark De Koog
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1KFC VR30+1151302882563
    2Wartburgia asv VR30+1161123543222
    3Wartburgia asv VR30+2151014812556
    4ZSGOWMS VR30+116934613724
    5Assendelft VR30+115816503317
    6FC Aalsmeer VR30+1166283449-15
    7KFC VR30+2165382946-17
    8DRC VR30+1155193473-39
    9Swift VR30+11621132780-53
    10Buitenveldert sc. VR30+11620142078-58
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiWartburgia asv VR30+2 - KFC VR30+24 - 0
    18 meiKFC Jo12 nieuw - Zeeburgia Jo13-51 - 6
    18 meiKFC Jo10-3 - KFC Jo10-40 - 0
    18 meiKFC JO13-3 - Ouders Jo13-34 - 2
    11 meiKFC VR30+2 - Swift VR30+13 - 0
    9 meiKFCO13 - TOERNOOI0 - 0
    9 meiKFCO13 - TOERNOOI0 - 0
    9 meiKFCO13 - TOERNOOI0 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.