• kfc logo kfc logo
  • KFC VR30+1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • KFC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amerongen, Linda vanTeamspeler
    Bebelaar, EvelineTeamspeler
    Boer, Ada deTeamspeler
    Burgzorg, CandyTeamspeler
    Geugjes, SelmaTeamspeler
    Huitema, IlvaTeamspeler
    Jacques-Beentje, ChantalTeamspeler
    Jong, Anneke deTeamspeler
    Klaaijsen, LisetteTeamspeler
    Lint, Jose vanTeamspeler
    Meijns, MarjoleinTeamspeler
    Peijnenburg, BrigitteTeamspeler
    Sanders, JudithTeamspeler
    Scheerman, KimTeamspeler
    Tijsterman, TonnieTeamspeler
    Volgers-stam, AnuschkaTeamspeler
    Woud, KellyTeamspeler
    Yong, NathalieTeamspeler
    Yong, SharonTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kat, HenkOverige stafTeammanager
    Krokke, KoOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1KFC VR30+11816021042975
    2Wartburgia asv VR30+1181224634023
    3Wartburgia asv VR30+2181215943460
    4ZSGOWMS VR30+1181044734033
    5Assendelft VR30+1181116573423
    6FC Aalsmeer VR30+11862103756-19
    7KFC VR30+2185493151-20
    8DRC VR30+11851123693-57
    9Swift VR30+11831143487-53
    10Buitenveldert sc. VR30+11820162287-65
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.